پیاده سازی ، مشاوره و ارائه راهکارهای مدیریت منابع سازمان Sap Business One

بهر گیری ازتجربه های موفق در استقرار Sap Business One

پر سرعت

شما می توانید از بهترین و پرقدرتمند ترین بستر داده ها برای دسترسی و تسلط بر اطلاعات استفاده کنید

چالاکی در عملکرد

استفاده از بستر SQL و HANA از مهمترین قابلیت های مهم نرم افزار SAP B1 می باشد که بنا بر حجم اطلاعات و بودجه تعیین شده، می تواند انتخاب شود و نیاز هر سازمانی را مرتفع سازد.

توسعه پذیر

بهبود فرآیند ها ، تعریف متدها براساس نگرش سیستمی سازمان شما

قابلیتی منحصر به فرد

از مهمترین قابلیت های سپ بیزینس وان، که سبب شده این نرم افزار، همه محدودیت های ممکن را  کنار بزند ، قابلیت ایجاد ماژول بر اساس برنامه نویسی  به یکی از زبان های دات نت می باشد.

محیط کاربر پسند

طراحی جذاب و استفاده از المان ها و ابزار های مهم در بهبود کاربری نرم افزار

محیط جذاب و ساده

انعطاف پذیر بودن ،سهولت نمایش داده ها بهمراه  قابلیت سفارشی سازی فرم ها ، استفاده از نسخه تحت وب، ویندوز و اپلیکیشن ها از دیگر مزایای مهم نرم افزار سپ بیزینس وان می باشد.

قدرتمند

توسعه یافته در عملکردهای مهم هر سازمان اعم از مالی ، فروش، خرید ، تولید و ...

توسعه یافته در عملکردهای مهم

فراهم سازی کلیه ابزار های لازم برای ورود اطلاعات ، ارائه صحیح از فرآیندهای مهم هر سازمان و همچنین نامحدود بودن قابلیت ایجاد گزارش بیانگر توانایی فوق العاده این سیستم نرم افزاری می باشد.

استقرار SAP Business One

استقرار با تجزیه و تحلیل فعالیت های مشتری ، فرآیندها ، الزامات عملکردی و یک مطالعه در مورد نیاز سیستم به طور واضح و مشخص نقاط عطف اجرای SAP Business One را آغاز می کند و همچنین مشتری را به سمت اتخاذ شیوه های بهترین تجارت راهنمایی می کند. لوتوس راه حل هایی را با استفاده از فناوری ها ذیل ارائه می دهد: SAP Business One SDK (DI-API ، UI-API) ، HANA ، Microsoft .NET و MS SQL Server

ما همیشه به دنبال افراد متعهد و ماهر برای پیوستن به تیم مان هستیم.

موقعیت های شغلی >

مشتریان ما

برای اطلاعات بیشتر درباره ی SAP Business One و اینکه سپ چگونه می تواند تمام مزایایی نرم افزار تجاری یک شرکت بزرگ را با هزینه کمی برای شرکت شما فراهم آورد همین امروز با ما تماس بگیرید.